Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Konkurs na logo gazetki szkolnej

W dniu 28 listopada 2022 roku w Centrum Kultury w Żyrardowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na logo oraz artykuł na gazetkę szkolną Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Marii Konopnickiej z okazji 130-lecia Naszej szkoły.
W konkursie wzięło udział pięcioro uczniów.

logo Antonina Kubislogo1Plogo2

Za logo do gazetki szkolnej:
1 miejsce otrzymał Paweł Wnuk – uczeń klasy 8b,
2 miejsce otrzymała Antonina Kubis – uczennica klasy 8b,
3 miejsce otrzymał Adrian Wojciechowski – uczeń klasy 8b.

Odnośnie artykułu nie wyłoniono zwycięzcy. Artykuły napisali:
Paweł Wnuk oraz Antonina Kubis, dodatkowo wpłynęły wiersze od uczniów klas 3 z okazji 130-lecia Szkoły: Oskara Młynarskiego oraz Nikoli Olasek. Wszystkie napisane teksty zostały nagrodzone jednakowo.
Organizatorem konkursu była Rada Rodziców. Fundatorem nagród była Ochotnicza Straż Pożarna w Żyrardowie, oraz jeden z członków Rady Rodziców.

zdjęcie z wręczenia nagród 28 listopada 2022

Nagrody laureatom wręczył Pan Mariusz Wysocki oraz Przewodnicząca Rady Rodziców.
Niebawem ukaże się pierwszy numer gazetki, który tworzony jest przez uczniów szkoły 😊, jej opiekunem jest Pani Patrycja Kubis-Bodych – Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 w Żyrardowie.