Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - E-dziennik

e dziennik

Drodzy Rodzice od roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole obowiÄ…zuje dziennik elektroniczny.

Poniżej znajduje się instrukcja, według której powinniście Państwo postąpić, abyście mogli korzystać z dziennika elektronicznego.

Rodzicu,

otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. W pasku adresu przeglÄ…darki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:
            https://uonetplus.vulcan.net.pl/zyrardow lub naciÅ›nij na ten link: dziennik elektroniczny
            Wyświetli się powitalna strona systemu.
          2. Kliknij przycisk Załóż konto, a nastÄ™pnie wpisz adres e-mail, który podaÅ‚eÅ› wychowawcy.
          3. Zaznacz opcjÄ™ Nie jestem robotem i kliknij przycisk WyÅ›lij wiadomość.
          4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
          5. Wprowadź nowe hasÅ‚o, którym bÄ™dziesz siÄ™ posÅ‚ugiwaÅ‚, zaznacz opcjÄ™ Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasÅ‚o.
          6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
          7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.
            Informacje na temat poruszania siÄ™ w programie znajdziesz na zakÅ‚adce Pomoc.

film instruktażowy