e dziennik

Drodzy Rodzice od roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole obowiązuje dziennik elektroniczny.

Poniżej znajduje się instrukcja, według której powinniście Państwo postąpić, abyście mogli korzystać z dziennika elektronicznego.

Rodzicu,

otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:
            https://uonetplus.vulcan.net.pl/zyrardow lub naciśnij na ten link: dziennik elektroniczny
            Wyświetli się powitalna strona systemu.
          2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
          3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
          4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
          5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
          6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
          7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.
            Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

film instruktażowy