Kadra

Lista nauczycieli rok szkolny 2019-2020

 

Imię Nazwisko

nauczany przedmiot

Marzenna Marjańska dyrektor szkoły , matematyka
Monika Jeż wicedyrektor szkoły, jęz.polski
Katarzyna Bocianowska jęz.francuski,informatyka
Karolina Bońkowska matematyka
Beata Czajkowska-Osial edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel bibliotekarz
Krystian Czajkowski wychowawca świetlicy
Beata Duda przyroda, geografia, wos
Marta Dukaczewska jęz.angielski
Ewa Fatalska jęz.niemiecki
Mariusz Frontczak jęz.angielski, geografia
Marcin Gmurczyk historia, wos
Anna Grochowalska nauczyciel wspomagający
Bożena Jakubiak-Astapkowicz fizyka, jęz.angielski, matematyka,informatyka
Marzena Jankowska pedagog szkolny
Ewa Jędrzejewska edukacja wczesnoszkolna
Emilia Gmurek urlop 
Agnieszka Klocińska wychowawca oddziału przedszkolnego
Daria Kołodziejak psycholog szkolny
Anna Koźbiał wychowawca oddziału przedszkolnego
Aldona Krawczyńska nauczyciel bibliotekarz
Małgorzata Lesiak jęz.polski, nauczyciel wspomagający
Magdalena Machnik edukacja wczesnoszkolna
Jakub Markowski wychowanie fizyczne
Wioletta Markuszewska religia
Marzena Muszyńska muzyka
Monika Oskiera nauczyciel
Ewa Osuchowska-Florczak jęz.angielski
Joanna Pawelec-Stańczak pedagog szkolny, psycholog szkolny
Artur Piekarski chemia,religia
Piotr Pietrzak wychowanie fizyczne
Violetta Pilorz plastyka, technika, doradztwo zawodowe
Bożena Piotrowska matematyka, nauczyciel wspomagający
Lidia Piskorz informatyka
Ewa Polańczyk edukacja dla bezpieczeństwa
KLaudia Różańska nauczyciel wspomagający
Anna Sentowska jęz.polski, wychowawca świetlicy
Jerzy Skoczyński wychowanie fizyczne
Malwina Sokulska nauczyciel wspomagający
Zofia Suchojad jęz.polski, przyroda
Barbara Szczerbińska edukacja wczesnoszkolna
Edyta Świderska  jęz.polski
Anna Tomaszewska edukacja wczesnoszkolna
Edyta Traczyk nauczyciel wspomagający
Krzysztof Waśkowski wychowanie fizyczne
 Mariola Wencel biologia
Maja Witecka edukacja wczesnoszkolna
Beata Wójcik urlop 
Piotr Wójcik religia
Ewa Wysocka plastyka, zaj.artystyczne,  wychowawca świetlicy