Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Stanowisko Dyrekcji Szkoły w sprawie publikacji nagrania TVŻ - Grzegorz Nowakowski

Dyrekcja SzkoÅ‚y Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Å»yrardowie oraz Rada Rodziców dziÄ™kujÄ… wszystkim osobom za reakcjÄ™ na niewÅ‚aÅ›ciwe treÅ›ci godzÄ…ce w dobre imiÄ™ spoÅ‚ecznoÅ›ci szkolnej zamieszczone przez TelewizjÄ™ Å»yrardowskÄ… w intro na zakoÅ„czenie r.szk. klas VIII i III gimnazjum w naszej placówce. JednoczeÅ›nie pragniemy PaÅ„stwa poinformować, że ani Dyrekcja szkoÅ‚y, ani Rada Rodziców szkoÅ‚y nie zostaÅ‚y wczeÅ›niej poinformowane przez osoby montujÄ…ce nagranie o wulgarnych treÅ›ciach w nim zawartych. Film nie byÅ‚ autoryzowany przez DyrekcjÄ™ szkoÅ‚y z uwagi na fakt, iż to rodzice tegorocznych absolwentów i sami absolwenci decydowali o treÅ›ciach zawartych w materiale. Wyrażamy nadziejÄ™, że wzorowa postawa osób, którym leży na sercu dobro mÅ‚odych ludzi i które zgÅ‚osiÅ‚y ten problem Dyrekcji szkoÅ‚y spowoduje zaprzestanie dalszego upowszechniania treÅ›ci zawartych w tym materiale. W przypadku dalszego rozpowszechniania materiaÅ‚u Dyrekcja i Rada Rodziców podejmÄ… stosowne kroki prawne przeciw dziaÅ‚aniu uderzajÄ…cemu w dobre imiÄ™ spoÅ‚ecznoÅ›ci uczniowskiej.  Z poważaniem Dyrekcja i Rada Rodziców SzkoÅ‚y Podstawowej nr 2 w Å»yrardowie.