Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Zawieszeni zajęć z powodu wzrostu zachorowań
Informacje archiwalne

Szanowni Państwo,

Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalnoÅ›ci w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia 2021r. zostajÄ… zawieszone zajÄ™cia stacjonarne  dla uczniów klas I-III , a także przedÅ‚użone nauczanie zdalne dla uczniów klas IV-VIII , zatem naukÄ™ w trybie zdalnym bÄ™dÄ… realizowali uczniowie wszystkich klas szkoÅ‚y podstawowej.

ZajÄ™cia lekcyjne w Szkole Podstawowej Nr2 w Å»yrardowie bÄ™dÄ… prowadzone on-line na platformie GOOGLE  SUITE dla szkół wedÅ‚ug obowiÄ…zujÄ…cego planu lekcji zamieszczonego w e-dzienniku Vulcan.
Od poniedziaÅ‚ku 22marca 2021r Å›wietlica szkolna bÄ™dzie funkcjonowaÅ‚a wyÅ‚Ä…cznie dla uczniów, których rodzice pracujÄ… w podmiotach leczniczych lub wykonujÄ… zadania publiczne w zwiÄ…zku ze zwalczaniem COVID-19. Warunkiem jest wniosek rodziców zgÅ‚oszony w szkole.

Dyrektor szkoÅ‚y
                                                                                                                               Marzenna MarjaÅ„ska