Szkoła Podstawowa nr 2 Żyrardów - Bezpiecznie w szkole

Szanowni PaÅ„stwo

ZnaleźliÅ›my siÄ™ w sytuacji wyjÄ…tkowej wynikajÄ…cej z pandemii koronawirusa w kraju. Te wyjÄ…tkowe okolicznośći wzbudzajÄ… niepokój i obawÄ™ o zdrowie nasze i naszych bliskich, a także generujÄ… liczne problemy, również w sferze zawodowej. Mająć na uwadze bezpieczeÅ„stwo nauczycieli, uczniów oraz wszystkich innych osób zwiÄ…zanych ze Å›rodowiskiem szkolnym, które od 1 wrzeÅ›nia bÄ™dÄ… regularnie pojawiać sie w placówkach oÅ›wiatowych SzkoÅ‚a nr 2 przystÄ…piÅ‚a do programu profilaktycznego emitowanego przez PaÅ„stwowÄ… InspekcjÄ™ Pracy pod hasÅ‚em " Bezpiecznie w szkole". Jego celem jest popularyzacja wymagaÅ„ prawnych oraz dobrych praktyk w zakresie dziaÅ‚aÅ„ polegajÄ…cych na zapobieganiu i redukcji zagrożęń w szkoÅ‚ach oraz placówkach oÅ›wiatowych.Program bÄ™dzie dla PaÅ„stwa wsparciem w indentyfikacji oraz ograniczeniu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w Å›rodowisku pracy. UwzglÄ™dnia on również aspekty ochrony zwiÄ…zane z przeciwdziaÅ‚aniem rozprzestrzeniania siÄ™ choroby COVID-19.

Prezentacja Bezpiecznie w szkole

Marzenna Marjańska