Wydarzenia

kiermasz wielkanocny 2024
 

Szanowni Rodzice!

Czas przedświąteczny to wspaniały czas, pełen radosnych przygotowań, ale i natłoku obowiązków, dlatego mamy zaszczyt zaprosić Was na Kiermasz Wielkanocny w dniu 21 marca 2024 od godziny 9.00 na holu głównym przy pokoju nauczycielskim.

Kiermasz dla dzieci będzie dostępny od godziny 8.30 i będą mogły przychodzić w trakcie zajęć.

Mamy nadzieję, że choć przez chwilę odetchniecie od szalonego wiru przygotowań i poczujecie z nami magię Wielkanocy.

Na Kiermaszu będą sprzedawane:

- palmy wielkanocne i pisanki
- baranki cukrowe
- czekoladowe jajeczka
- lizaki wielkanocne
- świece wielkanocne
- owies i rzeżucha
- rękodzieło o tematyce wielkanocnej wykonane przez mamy z rady rodziców
- czekoladowa fontanna z owocami
- gorąca czekolada do picia
- ciasto
- herbata i kawa rozpuszczalna

Dochód ze sprzedaży zasili budżet Rady Rodziców. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na aktywne budowanie społecznego życia uczniowskiego i szkolnego (w tym konkursy, dyskoteka, dzień dziecka i inne) oraz na nagrody rzeczowe dla dzieci. Zebrane fundusze z całą pewnością powrócą do dzieci w różnych formach.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że widzimy się na Kiermaszu!

Rada Rodziców